Contact

Bortels Georges

Afgevaardigd Beheerder

georges.bortels@gbm.be

Bortels Serge

Afgevaardigd Beheerder

serge.bortels@gbm.be

Geers Maggy

Beheerder

 

 






Mathy Nathalie

Offerte dienst verantwoordelijk

nathalie.mathy@gbm.be

 

Saadaoui Boudour

Offerte dienst

boudour@gbm.be

 

Carrillo Ludivine

Offerte dienst

offres2@gbm.be

 






Knapen Carine

Boekhouding

carine.knapen@gbm.be

 

Bodson Sandra

Naverkoopdienst

services@gbm.be

 

André Nicolas

Naverkoopdienst

services@gbm.be

 







Lahaut Jérome

Werfleider

sch2@gbm.be

Leus Wim

Naverkoopdienst

wim@gbm.be

Hannon Maroussa

Werfleider

maroussia@gbm.be

 







Bortels Florence

Administratie

mgb@gbm.be

Nizet Bénédicte

Werfleider

sch3@gbm.be

 

 



 

 

U kunt ons gegevensbeschermingsbeleid bekijken of downloaden via de volgende link ( RGPD)

 




(*)
(*)
(*)


Gelieve de code in te geven die hieronder is afgebeeld.


G.B.M. sa
Rue de la Chaudronnerie 9
4340 Awans
Belgique

Tel. 04 246 00 9804 246 00 98
Erpe-Mere: 053 39 79 39Erpe-Mere: 053 39 79 39

info@gbm.be
Deze website maakt gebruik van cookies De website van G.B.M. sa gebruikt functionele cookies. In het geval van het analyseren van websiteverkeer of advertenties, worden ook cookies gebruikt voor het delen van informatie, over uw gebruik van onze site, met onze analysepartners, sociale media en advertentiepartners, die deze kunnen combineren met andere informatie die u aan hen heeft verstrekt of die zij hebben verzameld op basis van uw gebruik van hun diensten.
Toon details Verberg details
Selectie toelaten
Alle cookies toelaten